امروز شنبه  ۹ اسفند ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۱۰/۱۴- ۱۵:۳۳

روایت گروه‌های فلسطینی از کمک‌های شهید سلیمانی به مقاومت ضد صهیونیستی

روایت گروه‌های فلسطینی از کمک‌های شهید سلیمانی به مقاومت ضد صهیونیستی

شخصیت‌های فلسطینی همچنان به مناسبت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، کمک‌های او به مقاومت فلسطین در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی را روایت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری یونیوز، جانشین دبیر کل «الجبهة الشعبیة لتحریر فلسطین» حاج قاسم سلیمانی را فرمانده‌ای از جبهه مقاومت توصیف کرد که طی بیش از دو دهه، همه قدرت‌های این محور را یاری رساند.

«طللال ناجی» با اشاره به ید طولای حاج قاسم در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین در غزه، در سرزمین‌های اشغالی فلسطین و همچنین در خارج فلسطین گفت: «سردار سلیمانی در جنگ‌های مختلفی که علیه غزه صورت می‌گرفت، با دقت و با تمام جزئیات درگیری فلسطینی‌ها با دشمن اسرائیلی را پیگیری می‌کرد.»

ناجی با تاکید بر نقش برجسته شهید سلیمانی در دفاع از لبنان، سوریه و عراق گفت: «ما از اواخر دهه نود حاج قاسم را می‌شناختیم. او یک چهره درخشان از حمایت‌های ملت ایران و فرمایشات آیت الله خامنه ای در حمایت از مقاومت فلسطین ارائه داد.

این چهره فلسطینی تصریح کرد: «ایران راه حاج قاسم را به رهبری آیت الله خامنه‌ای ادامه خواهد داد و سرتیپ قاآنی همرزم و یار وفادار شهید سلیمانی باقی خواهد ماند.»

«اسامه حمدان» یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) نیز تصریح کرد: «حاج قاسم سلیمانی مردی بود که بیش از دو دهه به مقاومت فلسطین یاری رساند.»

وی تاکید کرد: «میدان‌های مقاومت در فلسطین حاج قاسم و تلاش‌ها و رشادت‌های او را می‌شناسد.»

این رهبر مقاومت گفت: «در جریان تجاوز سال 2008 رژیم صهیونیستی به غزه، رزمندگان با کمبود سلاح ضد زره مواجه شدند. حاج قاسم تلاش زیادی برای رساندن آن به ما کرد و در هفدهمین روز جنگ یعنی یک روز قبل از پایان جنگ این سلاح به غزه رسید. »

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما