امروز سه شنبه  ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۲/۳۱- ۱۲:۵۲ - مشاهده: ۴۹۲

خدمات غیر حضوری کنسولی

تسهیل خدمات غیر حضوری کنسولی

همزمانی نو شدن سال با بهار طبیعت، جلوه ای از فرهنگ ایرانی است. نوروز صرفاً تغییر سال نیست بلکه برای مردم ایران و تمام مردمانی که این جشن باستانی را بزرگ می‌شمارند، فرصتی برای تحکیم دوستی‌ها و پیوندها است هر چند که این روزها دستخوش ناملایماتی بخاطر شیوع ویروس کرونا گردیده است.  

سفارت جمهوری اسلامی ایران در استکهلم با اغتنام فرصت، صمیمانه ترین تبریکات خود را بمناسبت فرا رسیدن سال 1399 شمسی به همه هموطنان عزیز مقیم سوئد، فارسی زبانان و همه نوروز دوستان گرامی تقدیم نموده و سالی آکنده از سلامتی ، موفقیت و خوش کامی را بدور از هرگونه ناملایمات برای همگان آرزو می نماید.

همچنین به اطلاع عموم می رساند که بخش کنسولی سفارت در راستای اتخاذ تدابیری جهت حفظ سلامت هموطنان ارجمند و اجتناب از ترددهای غیر ضروری این عزیزان، تسهیلات خود را بمنظور ارائه خدمات کنسولی از طریق پست به ویژه در ارتباط با صدور گذرنامه، امور سجلی، تایید مدارک و صدور انواع گواهی‌ها فزونی بخشیده است ضمن اینکه توصیه می نماید کلیه امور کنسولی فاقد ارجحیت و فوریت زمانی را به فرصت های آتی موکول نمایند.

علاوه بر آن به هموطنان گرامی اکیدا توصیه می‌گردد قبل از مراجعه حضوری به سفارت، حتما از طریق ایمیل ها و شماره‌های اعلام شده در وب سایت سفارت، با بخش های مختلف کنسولی تماس حاصل نموده و نسبت به ضرورت مراجعه و یا امکان دریافت خدمات به صورت مجازی یا پستی اطلاع حاصل نمایند.

همچنین شماره تلفن 0769228236 صرفا جهت پیگیری مشکلات احتمالی هموطنان در زمینه گسترش بیماری کرونا و ایجاد مشکلات نظیر تردد، قرنطینه و سایر مسائل ناشی از این بیماری در نظرگرفته شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما